Mūsų istorija

UAB Orlen Service Lietuva yra dukterinė ORLEN Serwis S.A. įmonė, savo veiklą pradėjusi 2009 m. kovo 2 d., prietaisų ir elektros tiekimo padalinius atskyrus nuo akcinės bendrovės „Mažeikių Nafta“.

Pagrindinė veikla – elektros ir pramonės automatikos įrangos montavimas, apdirbimo, automatikos ir valdymo sistemų montavimas ir programavimas, jos priežiūra, remontas ir kitos susijusios paslaugos.

Šiuo metu įmonėje dirba 283 kvalifikuoti darbuotojai, kurių dėka savo klientams galime pasiūlyti kompleksinį inžinerinių darbų atlikimą – nuo ​​projekto idėjos iki jo įgyvendinimo ir priežiūros.

Visi darbai atliekami pramoniniuose, energetikos, gyvenamuosiuose, visuomeninio naudojimo, individualiuose ir kitose specialios kategorijos bei paskirties pastatuose.

Įmonė turi erdvią gamybinę bazę bei Elektrotechnikos laboratoriją ir įrangą visų reikalingų darbų ir paslaugų atlikimui. Įmonė yra sertifikuota atlikti elektros, žalios naftos ir naftos produktų, suskystintų dujų ir šildymo įrangos eksploatacinius priežiūros darbus. Turime didelę patirtį žalios naftos perdirbimo pramonės įrangos ir kitos elektros įrangos remonto ir montavimo srityje. Įmonė sparčiai plečia savo veiklą Lietuvoje ir už jos ribų, jau įkūrė du filialus Būtingėje ir Biržuose.

Įmonė atitinka aukščiausius vakarietiškus kokybės standartus. Nuo 2010 metų įmonės specialistai dirba pagal Kokybės vadovą ISO 9001:2000, Aplinkos vadybos sistemą ISO 14001:2004 ir Darbuotojų sveikatos ir saugos standartų sistemą BS OHSAS 18001:2007. Įmonėje vadovaujamasi: LEAN gamybos principais ir nuolat tobulėjantis verslas, orientuotas į vakarietiškus valdymo metodus, ypatingas dėmesys ir investicijos į darbuotojų įgūdžių tobulinimą.

UAB „ORLEN Service Lietuva“ vizija: Tapti pripažinta ir konkurencinga įmone elektros ir pramonės automatikos srityse, siekiant ilgalaikio bendradarbiavimo.

UAB „ORLEN Service Lietuva“ misija: Teikti profesionalius, inovatyvius ir kokybiškus inžinerinius sprendimus, garantuojančius mūsų klientams aukščiausių standartų aptarnavimą.

ORLEN Grupės prekiniai ženklai